• 2000x574 tlo U21

Adidas Supernova Boost Sequence 7

Model dla nadmierną pronacją z rewolucyjną amortyzacją Boost. System Boost zastosowany w podeszwie pozwala na wytworzenie większej ilości energii podczas każdego odbicia od podłoża. Wpływa to na komfort podczas biegu i lepszą amortyzację stopy, przeznaczony do biegania po asfalcie i innych utwardzonych nawierzchniach, np. asfalt, kostka brukowa.  Dodatkowo zastosowana pianka EVA tłumi wstrząsy. Stosunek udziału pianki Boost™ do pianki EVA: 50% / 50%. Optymalny dla biegaczy o wadze do 80 kg. 

supernova sequence boost 7-1Biegnący od pięty po śródstopie Torsion®System (mostek stabilizujący) chroni stopę przed ruchami skrętnymi, ograniczając w ten sposób ryzyko kontuzji. Innowacyjna podeszwa środkowa Stableframe zapewnia dynamiczną stabilizację i wsparcie dla pronującej stopy. Wstawka jest wyraźnie twardsza od otaczającego ją materiału dzięki czemu idealnie wspiera łuk stopy. Lekka i częściowo bezszwowa cholewka minimalizuje ryzyko otarć. W połączeniu z siateczkową wyściółką zapewnia maksymalny komfort oraz oddychalność podczas nawet najdłuższego biegu. Zintegrowany z cholewką język zapobiega jego przesuwaniu się podczas biegania. Zapiętek buta wykonany z materiału idealnie dopasowującego się do stopy powodując idealne przyleganie buta podczas lądowania i przetaczania stopy.

adidas supernova sequence 7-2Podeszwa zewnętrzna wykonana z gumy węglowej Adiwear zapewnia wysoką odporność na ścieranie. Dodatkowo w celu poprawienia przyczepności na mokrych nawierzchniach zastosowano w przedniej części podeszwy gumę Continental gwarantując niezwykłą przyczepność w najtrudniejszych warunkach.

 Spadek między piętą, a przodostopiem – 10 mm. Waga buta męskiego rozmiar 9 US - 310 g.


Sprzęt

28 marzec 2013
Wiosenny przegląd oferty biegowej Nike - buty

Niektórzy twierdzą, że bieganie nie powinno być tak kolorowe, ale nic bardziej mylnego...

28 marzec 2013
Co nowego w Adidasie piszczy czyli wiosna 2013 - buty

W czym warto pobiegać wiosną 2013, czyli przegląd oferty...

27 marzec 2013
Boost czyli rewolucja w bieganiu

Niesamowita energia, lepsza amortyzacja, optymalne dopasowanie i niezależność...

27 marzec 2013
Asics GEL - Charge 33

Asics GEL - Charge 33 kolejna odsłona butów minimalistycznych czyli zbliżonych...

27 marzec 2013
Lunarglide 4+ biegnij dłużej, biegnij mocniej

But lżejszy i jeszcze bardziej dopasowany do stopy od poprzednich wersji...

11 kwiecień 2013
Asics wiosna/lato 2013 - buty

Podczas decyzji o wyborze firmy oferującej kolekcje biegową warto dowiedzieć się z jakiego powodu...